اطلاعیه فروشگاه

این فروشگاه با هدف رفع نیاز علمی کشور عزیزمان ایجاد گردیده است.

دانلود پاورپوینت طلاق وعلل افزایش آن

دانلود پاورپوینت طلاق وعلل افزایش آن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

تعریف طلاق

ابعاد طلاق

انواع طلاق

طلاق و قشر بندی اجتماعی

عواقب شوم طلاق

دلایل طلاق

منابع

 

 

مقدمه

طلاق را از مهمترين پديده هاي حيات انساني تلقي مي كنند . اين پديده داراي اضلاعي به تعداد تمامي جوانب و اضلاع جامعه انساني است . نخست يك پديده رواني است ، زيرا بر تعادل رواني نه تنها دو انسان ، بلكه فرزندان ، بستگان ، دوستان و نزديكان آنان اثر مي نهد . در ثاني پديده اي است اقتصادي ، چه به گسست خانواده به عنوان يك واحد اقتصادي مي انجامد و امحاء تعادل رواني انسانها موجبات بروز اثراتي سهمگين در حيات اقتصادي آنان را نيز فراهم مي آورد .

گذشته از اين ، طلاق پديده اي است موثرتر از تمامي جوانب جمعيت در يك جامعه ، زيرا از طرفي بر كميت جمعيت اثر مي نهد ، چون تنها واحد مشروع و اساسي توليد مثل ، يعني خانواده را از هم مي پاشد و از طرف ديگر بر كيفيت اثر دارد ، چون موجب مي شود فرزنداني محروم از نعمتهاي خانواده تحويل جامعه گردند كه به احتمال زياد فاقد شرايط لازم در راه احراز مقام شهروندي يك جامعه اند .

 

تعریف طلاق

 در كتب لغت براي واژه طلاق معاني متعددي ذكر شده است  ، از جمله رهائي ، آزاد كردن ، ترك كردن ، واگذاشتن . اما در اصطلاح شرعي طلاق عبارت است از : زائل نمودن قيد پيوند و نكاح يا صيغه مخصوص است. و يا انحلال عقد نكاح در حيات زن و شوهر به اراده مرد يا تقاضاي زن با شرايط معين.

طلاق پديده اي است قراردادي ، كه به زن و مرد امكان مي دهد تا تحت شرايطي پيوند زناشويي خود را گسيخته و ازيكديگر جدا شوند .

طلاق بر انحلال يك ازدواج رسمي ، در زماني كه طرفين آن هنوز در قيد حياتند و بعد آن نيز از آن آزادند ، تا دوباره ازدواج كنند ، دلالت مي كند . يا به عبارت ديگر  طلاق شيوه نهادي شده اختياري يا پايان يك ازدواج است .

 

 

فایل پاورپوینت 32 اسلاید

فایل بسیار عالی و جامع به بررسی موضوع پرداخته است.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
filedoc_2102497_5265.zip771.8k